Září 2007

Dovolená se studiem Naboso - aneb - břišní tance na Slapech

13. září 2007 v 19:30 | Ellanor |  Akce a výlety
Cholín 21. -27. 7. 2007

Přihlásily jsme se s mamkou na týdenní pobyt u Slapské přehrady s pražským tanečním studiem Naboso. Mě se už po orientálních tancích hrozně stýskalo, a mamka si to chtěla konečně vyzkoušet..
Každé dopoledne jsme cvičili hodinu jógu a před obědem si ti aktivnější vždycky zašli přeplavat Slapskou přehradu tam a zpátky (aspoň dvakrát :)..

. . .

Cholín samotný je jen taková rekreační oblast, kde kromě kempu, chatařů a naši chaty bylo stálých obyvatel, že by je na prstech jedné ruky spočítal. My jsme naštěstí v této polozapomenuté oblasti měli o zábavu postaráno téměř na celý den. "Odpolední klid" nebo-li mezeru mezi obědem a tancován se dal vyplnit opalováním, kratšími výlety podél přehrady nebo třeba zajížďkou do nedalekých Sedlčan.

. .

Kurz pokročilých vedla Martina Čumpelíková, která nás zasvědcovala do tance s předměty. Paní vedoucí z chaty se tolik obávala o své drahocené lustry, protože jsme se všichni učili točit hůlkou a provádět různé jiné kejkle.. Na každou ze tří choreografií jsme měli dva dny, což byly tři hodiny čistého času.. Takže jsme se fakt nenudily :o)..