Duben 2010

Plesové květiny světle zelené

1. dubna 2010 v 17:36 | Ellanor |  Nápady
Kvetinova broz
Plesová sezóna se blíží ke konci a já jsem si vyrobila novou parádu přesně v dobu, když už si ji na žádný ples nestihnu vzít.. No ale do příštího roku to určitě vydrží :)..

Vytvořila jsem květinky, které dnes už nejsou nijak originální a je jich plný net. Ale zkusila jsem si to a přidala nějaké nápady.. vypadají efektně a třeba se brzo vrhnu na další :)..

Okraje umělého šifonu se opatrně opálí, čí spíš roztaví nad svíčkou. Chce to cvik a soustředění, aby z toho nezbyl škvarek. Nedoporučuju to dělat u televize, to spíš u rádia :).. Na tmavší zelené listy jsem použila zbytky monofilu. Vše je sešité a přišité ke sponce. Peříčka jsou dolepené modelářským lepidlem. Brož je provizorně přišitá k živůtku, ale mám v plánu na ni přišít dvě sichrhajsky pod sebe, aby lépe držela ve svislé poloze. Květiny ve vlasech nafotím až budu mít kolem sebe nějakou osobu, která mi bude schopna udělat účes. Ty účesy, co si vyrábím sama totiž nejsou žádná sláva :)..

. . . . . . . .

Namátkou jsem na Fleru vybrala tři umělkyně a jejich látkové květiny: Motýlka, Lemarton a Adlinu. Nejčastěji jsou takovéto květiny jako brože, ale mohou to být i náramky, náušnice.. nebo třeba taky na čelence.