Červenec 2013

Oboustranná plážová taška

15. července 2013 v 8:45 | Ellanor |  Nápady
Za červenec tu asi mnoho článků nebude. Doposud jsem neměla chuť ani čas a zbytek měsíce budu pryč. Mám tu alespoň svůj nejnovější výrobek, dokončený právě na dovolenou k moři.

Tato oboustranná taška byl dlouhodobý oříšek. Původní myšlenkou byla skladná velká taška na pláž. Chtěla jsem ji udělat ze dvou vrstev látky - bude tedy rovnou oboustranná. Nahoře jsem se nechtěla otravovat se zapínáním (z obou stran pohledovým), tak jsem na každou stranu vymyslela jen zapínací kapsu.

Začla jsem ji šít už předminulé léto, kde jsem si na kurzu potiskla jednu stranu látky. Nakonec jsem s ní nepohla ani minulé léto, kdy jsem se potýkala s dalšími problémy, hlavně s přišíváním lemů. Během realizace jsem mnohokrát narazila na hranice svých šicích schopností. Nakonec jsem všechny modré proužky přišívala v ruce (napřed ze jedné strany na stroji, pak zapravit druhou stranu ručně). Lemováni modrou keprovkou nebyl dobrý nápad, ale bylo to levné, při tak velké spotřebě :o)..

Zblízka se na švy na tašce moc dívat nedá, v některých místech nepomohlo přišití v ruce ani svěcená voda :).

Myslím, že je na pohled jasné, která strana bude ma oblíbenější :).. I když jsem si s tím monotiskem dala tolik práce :(.. Bílá strana nemá vzor na střed protože jsem chtěla maximálně využít zbytek látky :)..

Po dovolené přidám i pár fotek z postupu výroby a třeba i fotku z pláže :).. Užijte si dovolenou :o).