Listopad 2014

Dáme si popcorn? :)

21. listopadu 2014 v 23:46 | Ellanor |  Zaujalo mě
Trochu to po posledních vážných článcích odlehčíme. Dlouho jsem nepřidávala nic do rubriky "zaujalo mě" a protože Ještěrka už má sílu a při stříhání nehtů ji musím něčím zabavit, zalistovala jsem v mých oblíbených scénkách ze Sesame street. Tahle nás všechny pobavila natolik, že si ji už třetí den pouštíme aspoň několikrát denně :)..T-mobile podruhé

19. listopadu 2014 v 0:16 | Ellanor |  Každodenní drobnosti
Každý už má dnes svou hororovou historku s mobilním operátorem, bankou, poskytovatelem internetu nebo jinou velkou firmou či mašinérií.. Já jsem o to byla donedávna ochuzena, tak teď mi bylo konečně dopřáno :).. Dopadlo to naštěstí dobře a moje nervy i konto to ustály. (Jednoho známého musela prý dokonce vyvést z banky ochranka, když se tam rozčílil. Pak teprve zjistili, že je chyba na jejich straně - tedy rozčílení bylo oprávněné - a hluboce se mu omlouvali.)

Poté, co jsem se dostala do zoufalé patové situace, kterou jsem musela sepsat sem na blog, protože se tomu těžko věří a mě se tak ulevilo, přečetla si to sestra a začala jednat. Jinak řečeno poslala stížnost na oddělení reklamací. Přece se nebude před svou rodinou stydět za svého zaměstnavatele. To byl zásadní obrat a dále to tu máte opět v bodech jak to proběhlo minulý týden v pondělí:

- Ráno mi sestra píše, že poslala tu stížnost. Obě jsme zvědavé, co z toho bude.

- Utíkám k doktorce na Ještěrčinu desetiměsíční kontrolu, nestíhám a zvoní mi mobil. Volá paní z reklamačního oddělení, že se chce se mnou domluvit. Moje odstoupení od smlouvy jim zatím nepřišlo, ale že ho buď můžou přijmout a zařídím si smlouvu znova sama na prodejně. Nebo ho nepřijmou a (výjimečně) mi po telefonu aktivují tu slevu u tohoto tarifu, co jsem si teď zřídila. Říkám, že beru možnost druhou, protože je to nejjednodušší. Po cestě za běhu se snažím najít papír se slevovým kódem, neúspěšně. Domluvím se s paní, že mi zavolá ve tři a už to budu vědět.

- K dokotorce jsme přišli pozdě, takže musíme čekat. Mezitím mi přišla sms od operátora "Aktivovali jsme Vám na Váš tarif slevu 50%. Jen tak, jako dárek.".. Hm, hezky, to jsem zvědavá, jestli mi ta operátorka ještě bude volat.

Zatracený T-mobile

7. listopadu 2014 v 2:21 | Ellanor |  Každodenní drobnosti
Dneska se všechno sype. Ale potíže se zařízením nového tarifu u T-mobilu tomu dávají korunu a nový rozměr výrazu "Den blbec". Tento článek bude dlouhý a nemá zatím závěr. Jsem pevně předsvědčena o tom, že se mi to všechno děje, jen abych mohla mít pořádný článek na blogu. Jinak to totiž není možné. Určitě jakmile to sem sepíšu, vše se zase vrátí do normálních kolejí a následný průběh už bude nudná rutina, že se to vyřeší samo nebo jen se standartní dávkou potíží.

Jako pracující matka plně využívám možností chytrého telefonu. Práci i zábavu potřebuju mít vždy u sebe. Například mít možnost psát e-maily v trolejbusu mi výrazně ulehčuje život a přispívá k tomu, že jsem se z toho doposud nezbláznila. Nevyhovoval mi můj původní tarif, neměl v ceně volné sms (!) a množství přenesených dat bylo značně nedostatečné. Sestra, která pracuje v T-mobilu už několik let, mi nabídla slevový kupón na 50%, z čehož jsem byla nadšená a nebylo třeba dlouho rozmýšlet, že si koupím neomezený tarif, který normálně stojí 750kč. Vrhla jsem se do toho a těšila jsem se na rychlý internet a naprostou volnost v hlídání si kam volám a kolikátou píšu zprávu. Dále už to budu psát v bodech, protože to i tak bude na delší vyprávění...