Únor 2016

Malujeme barevně

15. února 2016 v 16:11 | Ellanor |  Nápady
Náš byt je čím dál dokončenější a tedy i čím dál krásnější :).. Tajně doufám, že jsme za polovinou práce. Snad ano, ale je toho tu ještě hodně. V poslední době jsme dokončili výmalbu stěn skoro ve všech místnostech. A jako bonus jsme se vrhli i na barvy... Obecně mi čtyři bílé stěny vadí. Vždy jsem interiér, kde bydlím, toužila rozbít tapetou, barvou apod, samozřejmě dobře promyšlenou. Navíc se nám potvrdilo, že bílé dveře (poličky, rámy obrazů) na barevné zdi vypadají fakt dobře :).

Dnešní článek o našem bytě jsem zařadila do kategorie Nápady, protože kromě mé malované zdi jsem pro Vás připravila seznam postřehů a rad, kterými jsem při malování byla (chtě nechtě) obohacena :).

Přikládám také časosběrné video pokojíčku naší Ještěrky. Na zelenou stěnu jsem nakreslila bílý strom. Trvalo mi to asi jeden den a v jedné chvíli jsem to chtěla přetřít zpět. Nakonec není tak hrozný :o).. Postupem času bude doplněn obrázky v bílých rámečcích. Dále poličkami na květiny a možná i trojrozměrnými motýly. Zní to přeplácaně, uznávám, budu to tam dávat postupně a snad to dopadne dobře :o).


Má sestřenice nedávno malovala u sebe na kolejích. Co vím, nedopadla moc dobře a zpětně z nás tahala různé rady. Tak tady jsou: