Březen 2017

Malované bodýčka

26. března 2017 v 18:45 | Ellanor |  Nápady
Ještěrce už jsou tři pryč a bodýčka jsou pomalu passé, takže bych tu mohla udělat takové stručné shrnutí :).. Koupit jednobarevné bodýčko totiž není takový problém, jak jsem se zezačátku obávala (Tesco to jistí) a malování přes šablonu je velmi jednoduché, rychlé a s efektním výsledkem :)..

Na první umělecké vyřádění jsem měla čas zhruba u půlročního mimina. Tehdy jsem zvolila motivy, které nevypadají, ale souvisí spolu. Vlastně to měla být hádanka "co mají společného hrášek, drak a hvězda?" ;)))

Zima v čoudu

15. března 2017 v 11:03 | Ellanor |  Každodenní drobnosti
Březen je skoro v půlce a počasí se houpe na hranici jara a zimy. Jeden den si místo tlusté šály vezmu jarní šátek a za chvíli toho lituju. Druhý den nechám kabát v autě, protože mi překáží.. Ještě ale není pozdě se ohlídnout za zimou, myslím tedy v tom smyslu, jak ji strávila naše rodina :)..

Z mírných a teplých zim mám spíš depresi. Takže jsem ráda, že ta letošní zima stála za to. I přes to, že jsme se pohybovali jen v civilizaci, nedostali jsme se na hory ani na lyže. Stačí pár sněhuláků a nějaký pokus o bruslení a člověk má hned zážitky :).