Blok na blog a Turistický deník

24. srpna 2018 v 10:40 | Ellanor |  Každodenní drobnosti
Psát sem články mám docela blok. Dost mě to mrzí, protože jsem od přírody psavec. Ale v poslední době když sednu k blogu, mam prázdno v hlavě. Nepomohlo mi ani během dne si nápady na články zapisovat do deníčku. Budu muset udělat zásadní stěhování, protože prostředí blogu to z velké části způsobuje. Už přes deset let to tu má pořád stejný vzhled, mouchy a systém, který mi ne úplně vyhovuje. Je vidět, že na tom správci pouze rýžují (čtyři reklamy jen na hlavní stránce?! to si děláte srandu, že jo?!) a udržují to v chodu, dál je to nezajímá. Největší potíž jsou fotky v článku. Musím vystřídat tři počítače, abych uložila článek i s obrázky. Možná se ptáte proč - no, v jednom počítačí (prohlížeči) článek napíšu, tam mi (nejspíš nefukčních flashem) nejdou nahrát fotky, musím si je tedy nahrát v jiném prohlížeči a pak jít k noťasu, kde se mi to podaří vložit do článku. Pak už se jen modlím, aby to tam zůstalo a neztratilo se to - tohle už jsem řešila před deseti lety ve Francii a tudle chybu nemají dořešenou doteď.. prostě nazdar.. blog.cz velký palec dolů.. když bych se měla vyjádřit současnou mluvou :)..

Mám nový koníček - nebo závislost? Kamarádka mi na dovolené ukázala Turistický deník, tak jsem taky začala sbírat vizitky, razítka a pečlivě si psát, kde jsem byli.. Deset dvojstran za tři týdny výletů a dovolených jen vyfrčelo.. A je to parádní vzpomínka a přesně vím, kde jsme byli a co se tam dělo :). A těším se na další :)..
 


Komentáře

1 veruce veruce | Web | 24. srpna 2018 v 21:36 | Reagovat

Nejlépe z blog.cz úplně odejít jinam, sbalit si články, komentáře a hurá pryč, já se bojím, že to lepší nebude.

A jinak zálibu v turistickém deníku chápu, já od toho mám blog a ráda koukám, kde jsme byli před rokem, dvěma, nebo jak dlouho už uběhlo od toho a toho výletu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama